reez has logged 12 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Dragged Across Concrete

Dragged Across Concrete

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
The Dirt

The Dirt

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Vampire's Kiss

Vampire's Kiss

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Love, Death & Robots: Three Robots

Love, Death & Robots: Three Robots

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Climax

Climax

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Mimic

Mimic

1997
×
Read the review Edit this entry  
16
The Lego Movie 2: The Second Part

The Lego Movie 2: The Second Part

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Border

Border

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Parents

Parents

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Alien

Alien

1979
×
★★★★
Read the review Edit this entry