RSS feed for Regan

Regan has logged 15 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Men in Black: International

Men in Black: International

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Chernobyl

Chernobyl

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Life

Life

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
07
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Gravity

Gravity

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry