• Finch

  • Hypnotic

    ★★

  • Maid

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Turning Point: 9/11 and the War on Terror

    ★★★★

  • Clickbait

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★★★

  • Nine Perfect Strangers

    ★★

  • Glasshouse

  • The Righteous

    ★★½

  • Superhost

    ★★★

  • Aftermath

    ★★

  • Dr. Death: The Undoctored Story

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★½

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Dr. Death

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • Elize Matsunaga: Once Upon a Crime

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★½

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Sophie: A Murder in West Cork

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Time

    ★★★★½

  • Lisey's Story

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★½

  • Nail Bomber: Manhunt

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Oxygen

    ★★★★

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★★½

  • 8th Annual On Cinema Oscar Special

    ★★★★

  • N.U.N.S. with Nunchucks

  • Stowaway

    ★★½

  • Why Did You Kill Me?

    ★★★

  • The Power

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Q: Into the Storm

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • kid 90

    ★★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★

  • The Devil Below

    ★½

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Shook

    ★★

  • Behind Her Eyes

    ★★★

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★★

  • Crime Scene

    ★★★

  • Space Sweepers

    ★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★½

  • Coming Home in the Dark

    ★★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★½

  • Strawberry Mansion

    ★★★★★

  • Censor

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★