Sort by
  • The Equalizer 3

    ★★★★

  • Oppenheimer

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Air

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • Morbius

    ★★

  • The Adam Project

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Eternals

  • Injustice

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Free Guy

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Run Hide Fight

    ★★★

  • Tenet

    ★★★

  • Artemis Fowl

  • Scoob!

  • Extraction

  • The New Mutants

    ★½

  • The Hunt

    ★★½

  • Spenser Confidential

  • Bloodshot

  • Superman: Red Son

    ★★★½

  • Onward

  • Sonic the Hedgehog

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Bad Boys for Life

  • Dolittle

  • Forky Asks a Question: What Is a Leader?

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Spies in Disguise

  • Jumanji: The Next Level

  • 1917

  • Charlie's Angels

  • Midway

  • 21 Bridges

  • Watchmen

  • Jay and Silent Bob Reboot

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Wonder Woman: Bloodlines

  • Code 8

  • Gemini Man

  • The Irishman