gigi has logged 14 entries for films during May 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Cruella

Cruella

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Atonement

Atonement

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
EuroTrip

EuroTrip

2004
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Fast Five

Fast Five

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
F9

F9

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Love & Other Drugs

Love & Other Drugs

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Now You See Me

Now You See Me

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Notting Hill

Notting Hill

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
13 Going on 30

13 Going on 30

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Ocean's Twelve

Ocean's Twelve

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
How to Lose a Guy in 10 Days

How to Lose a Guy in 10 Days

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry