• Nope

  • Thor: Love and Thunder

  • Spiderhead

  • Irma Vep

  • Elvis

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

  • X

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

  • Alcarràs

  • Kimi

  • Our Children

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

  • Licorice Pizza

  • Swan Song

  • tick, tick...BOOM!

  • Eternals

  • Robin Robin

  • No Time to Die

  • The Tragedy of Macbeth

  • The Good Boss

  • The Last Duel

  • 7 Prisoners

  • Official Competition

  • Last Night in Soho

  • Spencer

  • Dune

  • King Richard

  • Belfast

  • The Card Counter

  • The Power of the Dog

  • The Hand of God

    ★★★★★

  • Parallel Mothers

  • Candyman

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • The Suicide Squad

  • Old

    ★★½

  • Vortex

    ★★★★★

  • Pig

  • Red Rocket

  • Lamb

  • Titane

  • The French Dispatch

  • Drive My Car

  • The Worst Person in the World

  • The Kids Are Alright: Destination Asturias

  • Annette

  • Luca

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Last Forest

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Passing

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • It Snows in Benidorm

    ★★★★½

  • Emicida: AmarElo - It's All for Yesterday

    ★★★★★

  • Gorbachev. Heaven

    ★★★½

  • Hillbilly Elegy

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • Bye Bye Morons

  • The Silence of The Rain

  • Executive Order

  • Eso que tú me das

    ★★★★

  • Patria

    ★★★½

  • The Edge of Town

    ★★★

  • An Optical Illusion - Interval

    ★★★★