Sort by
  • Napoleon

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★½

  • Foe

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • Love at First Sight

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • No Hard Feelings

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Strange Way of Life

    ★★★★

  • Fool's Paradise

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★½

  • boygenius: the film

    ★★★★★

  • Clock

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Joy Ride

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • We Have a Ghost

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★½

  • Reality

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Sharper

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Mutt

    ★★★½

  • Passages

    ★★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Scrapper

    ★★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★★

  • The Starling Girl

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Fair Play

    ★★★

  • Polite Society

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Disenchanted

    ★★

  • The Royal Nanny

    ★½

  • Well Suited For Christmas

    ★★★

  • Lights, Camera, Christmas!

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • We Need a Little Christmas

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Significant Other

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★★