• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • The Grucifixion

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Rabid

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Finch

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Arisaka

    ★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Help

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Money Heist: From Tokyo to Berlin

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Hand of God

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Taya

    ½

  • A Faraway Land

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Blood Red Sky

  • Pig

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • My Amanda

    ½

  • Blue Bayou

    ★★★★★

  • Lamb

    ★★

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • After Yang

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • A Girl and A Guy

  • Luca

    ★★★½

  • Trese After Dark

  • Awake

    ★★

  • Loki

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

  • Love, Death & Robots: Ice

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

  • Army of the Dead

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Death of a Girlfriend

    ½

  • Justice Society: World War II

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★½

  • Stowaway

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Save Ralph

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • Girl in the Basement

    ½

  • Fear of Rain