Sort by

RepoJack has logged 32 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Zombie Flesh Eaters

Zombie Flesh Eaters

1979
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Pyewacket

Pyewacket

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Beyond the Black Rainbow

Beyond the Black Rainbow

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Midnight Mass

Midnight Mass

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Midnight Mass

Midnight Mass

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Wailing

The Wailing

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Lost Boys

The Lost Boys

1987
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Nightbooks

Nightbooks

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Brood

The Brood

1979
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Tag

Tag

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Candyman

Candyman

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Prisoners of the Ghostland

Prisoners of the Ghostland

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Suspiria

Suspiria

1977
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Dead Birds

Dead Birds

2004
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Suspiria

Suspiria

1977
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Bird with the Crystal Plumage

The Bird with the Crystal Plumage

1970
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Fruitvale Station

Fruitvale Station

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Re-Animator

Re-Animator

1985
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Malignant

Malignant

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
It

It

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Shawshank Redemption

The Shawshank Redemption

1994
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Mist

The Mist

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
1408

1408

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Spell

Spell

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Don't Breathe 2

Don't Breathe 2

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Superhost

Superhost

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Cub

Cub

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Dead & Buried

Dead & Buried

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Dug Days

Dug Days

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry