RSS feed for Ed

Ed has logged 11 entries for films during June 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Little Hours

The Little Hours

2017
×
★★★
Edit this entry  
28
In Transit

In Transit

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Harmonium

Harmonium

2016
×
★★★½
Edit this entry  
24
It's Only the End of the World

It's Only the End of the World

2016
×
★★★
Edit this entry  
21
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★
Edit this entry  
19
Hounds of Love

Hounds of Love

2016
×
★★★
Edit this entry  
17
T2 Trainspotting

T2 Trainspotting

2017
×
★★★
Edit this entry  
15
The Ornithologist

The Ornithologist

2016
×
★★★½
Edit this entry  
12
The Bad Batch

The Bad Batch

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
Okja

Okja

2017
×
★★★
Edit this entry  
07
Dawson City: Frozen Time

Dawson City: Frozen Time

2016
×
★★★½
Edit this entry