Sort by
  • Infinity Pool

    ★★½

  • Missing

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • The Mean One

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Sick

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Fall

    ★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Morbius

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • Scream: Legacy

    ★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Umma

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Dog

    ★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Moonfall

    ★½

  • Hatching

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Last of the Grads

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Antlers

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★