Sort by

Estebán has logged 34 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Loveless

Loveless

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
A Funny Thing Happened on the Way to the Forum

A Funny Thing Happened on the Way to the Forum

1966
×
★★½
Edit this entry  
25
Feeling Through

Feeling Through

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Two Distant Strangers

Two Distant Strangers

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
The Letter Room

The Letter Room

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Present

The Present

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Yes-People

Yes-People

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Genius Loci

Genius Loci

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
If Anything Happens I Love You

If Anything Happens I Love You

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Opera

Opera

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Burrow

Burrow

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Time

Time

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Little Forest: Winter/Spring

Little Forest: Winter/Spring

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Little Forest: Summer/Autumn

Little Forest: Summer/Autumn

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
One Night in Miami...

One Night in Miami...

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Hillbilly Elegy

Hillbilly Elegy

2020
×
★½
Edit this entry  
19
Emma.

Emma.

2020
×
★★½
Edit this entry  
18
Collective

Collective

2019
×
★★★½
Edit this entry  
17
The Man Who Sold His Skin

The Man Who Sold His Skin

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Quo Vadis, Aida?

Quo Vadis, Aida?

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Better Days

Better Days

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Another Round

Another Round

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Father

The Father

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Mank

Mank

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Quo Vadis

Quo Vadis

1951
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
November

November

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Justice League

Justice League

2017
×
Read the review Edit this entry  
04
Space Jam

Space Jam

1996
×
★★½
Read prior review Edit this entry  
03
The Return

The Return

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Banishment

The Banishment

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★
Read the review Edit this entry