• Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Us

    ★★★★★

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • I, Tonya

    ★★★★★

  • It

    ★★★

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Logan

    ★★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★★

  • Split

    ★★★

  • Moonlight

    ★★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★★

  • Ant-Man

    ★★★★★

  • Inside Out

    ★★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★★★

  • The Witch

  • Gone Girl

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★★

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

    ★★★★★

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★★★★

  • The Dark Knight Rises

    ★★★★

  • The Avengers

    ★★★★★

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

    ★★★★★

  • Black Swan

    ★★★★★

  • Inception

    ★★★★★

  • The Twilight Saga: Eclipse

    ★★★★★

  • Shutter Island

    ★★★★★

  • The Twilight Saga: New Moon

    ★★★★★

  • Up

    ★★★★★

  • Twilight

    ★★★★★

  • The Dark Knight

    ★★★★★

  • WALL·E

    ★★★★★

  • Iron Man

    ★★★★★

  • Ratatouille

    ★★★★★

  • Batman Begins

  • The Incredibles

    ★★★★★

  • Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

    ★★★★★

  • Finding Nemo

    ★★★★★

  • Catch Me If You Can

    ★★★★★

  • Harry Potter and the Philosopher's Stone

    ★★★★★

  • Titanic

    ★★★★★

  • Toy Story

    ★★★★★

  • Pulp Fiction

    ★★★★

  • Forrest Gump

    ★★★★★

  • The Lion King

    ★★★★★

  • Ferris Bueller's Day Off

    ★★★★★