• Nope

    ★★★★

  • Seriously, Sincerely

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Black Widow

    ★½

  • The Sarah Vaccine

  • Friendship Never Dies

    ★★★

  • OPAL

  • Another Round

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Hamilton

    ★½

  • The King of Staten Island

    ★★

  • Capone

    ★★

  • Beastie Boys Story

    ★★★★

  • Mistletoe Magic

    ★★

  • Climate of the Hunter

    ★★

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

  • Ma

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Yesterday

  • Avengers: Endgame

    ★½

  • Total Dhamaal

    ★★★½

  • Ham on Rye

    ★★

  • Polar

    ★★

  • Glass

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Mortal Engines

    ★★★

  • Aquaman

    ★★★★

  • Hope at Christmas

    ★★½

  • Adam Sandler: 100% Fresh

    ★★★★

  • Green Book

  • Final Score

    ★★½

  • Greta

    ★★½

  • The Nightingale

    ★★★

  • The Little Stranger

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★½

  • The Last Sharknado: It's About Time

    ★★½

  • The Demon of Eagle Rock

    ★★★

  • Jim Gaffigan: Noble Ape

    ★★½

  • SuperFly

    ★★

  • Burning

    ★★

  • Shoplifters

  • Book Club

    ★★½

  • The Debt Collector

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • I Can Only Imagine

    ★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Generation Wealth

    ★★

  • Daddy's Home 2

    ★★★★

  • Woman of the House

    ★½

  • Rendel

    ★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

  • Disobedience

    ★★★½

  • Angels Wear White

    ★★★★½

  • Brawl in Cell Block 99

  • Zama

    ★★★

  • Logan Lucky

    ★★★★

  • Sharknado 5: Global Swarming

    ★★

  • Good Time

    ★★★★

  • Jeannette: The Childhood of Joan of Arc

    ★★½

  • New Wave: Dare to be Different

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • A Fantastic Woman

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★

  • Deidra & Laney Rob a Train

    ★★

  • Nerve

    ★★★★

  • Mike and Dave Need Wedding Dates

    ★★

  • Personal Shopper

    ★★★

  • Bowie: The Man Who Changed the World

    ★★½

  • The Stepchild

    ★★

  • Dirty Grandpa

    ★★★★½