• Super Size Me 2: Holy Chicken!

    ★★★

  • Molly's Game

    ★★★★

  • I, Tonya

    ★★★★

  • Jim & Andy: The Great Beyond

    ★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • Logan Lucky

    ★★★

  • A Bad Moms Christmas

    ★★★

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Oh, Hello on Broadway

    ★★★★

  • The Florida Project

    ★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Norm Macdonald: Hitler's Dog, Gossip & Trickery

    ★★★

  • The Circle

    ★★★

  • Bombshell: The Hedy Lamarr Story

    ★★★

  • AlphaGo

    ★★★★

  • Gilbert

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Leaning Into the Wind: Andy Goldsworthy

    ★★★★

  • The Disaster Artist

  • Atomic Blonde

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Beauty and the Beast

  • Logan

    ★★★

  • The Lego Batman Movie

  • John Wick: Chapter 2

  • Patti Cake$

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • Ingrid Goes West

    ★★★

  • The Big Sick

    ★★★★

  • Hidden Figures

    ★★★★

  • Moana

    ★★★★

  • Inferno

    ★★★

  • Split

  • Snowden

    ★★★

  • The Founder

    ★★★

  • Sing

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★★

  • Suicide Squad

    ★★

  • Independence Day: Resurgence

    ★★

  • Finding Dory

  • The BFG

    ★★★

  • The Nice Guys

    ★★★

  • Sour Grapes

    ★★★

  • Check It

    ★★

  • Betting on Zero

    ★★★

  • The Boss

    ★★★

  • APEX: The Story of the Hypercar

    ★★★

  • Punching Henry

    ★★★

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★

  • Whiskey Tango Foxtrot

    ★★★

  • Zootopia

  • Deadpool

    ★★★

  • Hail, Caesar!

    ★★★

  • Sing Street

    ★★★

  • Manchester by the Sea

    ★★★★

  • O.J.: Made in America

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • Eddie the Eagle

    ★★★

  • A Very Murray Christmas

  • Creed

    ★★★★

  • The Big Short

    ★★★★

  • The Good Dinosaur

    ★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

  • Bridge of Spies

    ★★★★

  • Mr. Right

    ★★★

  • The Intern

    ★★★

  • Trumbo

    ★★★★

  • The Martian

    ★★★★

  • Spotlight

    ★★★★

  • Anomalisa

    ★★★