• Thunder Force

    ★★

  • Concrete Cowboy

    ★★★

  • The Station Agent

    ★★★★

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★★

  • Dead Slow Ahead

    ★★★

  • Snowden

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Explorers

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Minari

    ★★★★

  • The Mauritanian

    ★★★

  • Starman

    ★★★

  • Igby Goes Down

    ★★★

  • Breaking News in Yuba County

    ★★★

  • Marathon Man

    ★★★★

  • The NeverEnding Story

    ★★★

  • Cowboys

    ★★★

  • Assassins

    ★★★