• House of Gucci

    ★★★½

  • Adrienne

    ★½

  • DMX: Don't Try to Understand

  • Mayor Pete

    ★½

  • All Too Well: The Short Film

  • Kevin Garnett: Anything Is Possible

    ★★

  • A Man Named Scott

  • Eternals

    ★★★★

  • Passion Play: Russell Westbrook

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Taliban Takeover

    ★★½

  • Justin Bieber: Our World

    ½

  • The Manor

  • Madres

  • God's Not Dead: We The People

    ½

  • American Insurrection

    ★½

  • Bingo Hell

  • Black as Night

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Birds of Paradise

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★½

  • Boeing's Fatal Flaw

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★★★

  • Attica

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • America After 9/11

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Cinderella

    ★½

  • The Electrical Life of Louis Wain

    ★★½

  • Belfast

    ★½

  • King Richard

    ★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Vacation Friends

    ★★½

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Candyman

    ★★½

  • If I Can’t Have Love, I Want Power

  • Habit

  • Reminiscence

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Right to Try

    ★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • PAW Patrol: The Movie

  • Free Guy

    ★★★½

  • Ride the Eagle

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★½

  • Jolt

    ★★½

  • The Power of the Fed

    ★★½

  • Val

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Annette

    ★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Boss Baby: Family Business

  • The Forever Purge

    ½

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Diana

    ★★

  • The Ice Road

    ★★★

  • Good on Paper

  • Settlers

    ★★

  • False Positive

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Fatherhood

    ★★½

  • LFG

    ★½