• Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • The Ritual

    ★★★★½

  • It

    ★★★★½

  • Death Note

    ★½

  • Little Evil

    ★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Atomic Blonde

    ★★★½

  • Logan

    ★★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • Ingrid Goes West

    ★★★½

  • Moonlight

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★½

  • Suicide Squad

    ½

  • A Dark Song

    ★★★★★

  • Raw

    ★★★½

  • Deadpool

    ★★★★

  • The Hateful Eight

    ★★★½

  • Evolution

    ★★★★½

  • The Martian

    ★★★★½

  • Deep Dark

    ★½

  • Deathgasm

    ★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★

  • The Witch

    ★★★★½

  • When Animals Dream

    ★★★

  • Cruel & Unusual

    ★★★

  • The Battery

    ★★½

  • Pontypool

    ★★★★½

  • eXistenZ

    ★★★★

  • The Thing

    ★★★★★

  • Taxi Driver

    ★★★★★

  • Onibaba

    ★★★★★

  • The Seventh Seal

    ★★★★★