RSS feed for Robert
  • Saving Private Ryan

    ★★★★½

  • Speed

    ★★★★★

  • The Other Guys

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★½

  • The Lost World: Jurassic Park

    ★★★½

  • Raiders of the Lost Ark

    ★★★★★

  • Django Unchained

    ★★★★½

  • Dark Star

    ★★★★½

  • Casino

    ★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★½

  • One A.M.

    ★★★★½

  • Chain Letters

    ★★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Skinningrove

    ★★★★½

  • Downsizing

    ★★★½

  • The Greatest Showman

    ★★★½

  • The Shape of Water

    ★★★★