• Toscana

  • Along for the Ride

    ★★★

  • Badhaai Do

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★½

  • JANET JACKSON.

    ★★★★

  • O Canto Livre de Nara Leão

    ★★★★

  • Single All the Way

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Love Hard

    ★★

  • Still Out of My League

    ★★

  • Respect

    ★★★½

  • The Kissing Booth 3

  • The Last Letter from Your Lover

    ★★★½

  • My Amanda

  • Fatherhood

  • Luca

    ★★★★½

  • Bestia

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • Sweet & Sour

    ★★★

  • Friends: The Reunion

  • Nosso Tudo Bem

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Us Again

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

  • Cops and Robbers

    ★★★★½

  • BREAK IT ALL: The History of Rock in Latin America

    ★★★

  • Emicida: AmarElo - It's All for Yesterday

    ★★★★★

  • Christmas Ever After

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion

    ★★★★½

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Canvas

    ★★★★

  • Out of My League

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Os Quatro Paralamas

    ★★★★

  • Tudo Bem

    ★★★★

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★½

  • ideia idiota

  • Summerland

    ★★★★

  • The Kissing Booth 2

    ★½

  • Into the Beat

  • Hamilton

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★½

  • El tesoro de Moctezuma

  • The Half of It

    ★★★★

  • A Secret Love

    ★★★½

  • Boarding Pass

    ★½

  • Nobody Knows I'm Here

    ★★★½

  • Batchan

    ★★★★

  • All the Bright Places

    ★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★½

  • The Ferry

    ★★★★

  • Sylvie's Love

    ★★★★

  • The Go-Go's

    ★★★

  • I'll say it first

  • Loop

    ★★★★½

  • Revolution of the 3

    ★★★★

  • Seremos Ouvidas

    ★★★★★

  • A Christmas Prince: The Royal Baby

  • The Knight Before Christmas

  • Lorena, Light-footed Woman

    ★★★★

  • Last Christmas

    ★★★

  • The Letter Reader

    ★★★★

  • #AnneFrank. Parallel Stories

    ★★★½

  • Carta Para Além dos Muros

    ★★★½

  • The Wedding Year

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Live Twice, Love Once

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★½