Sort by
  • Harry & Meghan

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Disenchanted

  • Spirited

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • The 1975 'At Their Very Best' Live from Madison Square Garden

    ★★★★★

  • The Watcher

    ★★★

  • Eat the Rich: The GameStop Saga

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Wedding Season

    ★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Mitski at Glastonbury 2022

  • Hello, Goodbye, and Everything in Between

    ★★

  • Kendrick Lamar at Glastonbury 2022

  • Fontaines D.C. at Glastonbury 2022

  • Declan McKenna at Glastonbury 2022

  • Kacey Musgraves at Glastonbury 2022

  • Lorde - Glastonbury 2022

  • Metronomy at Glastonbury 2022

  • HAIM at Glastonbury 2022

  • Wolf Alice at Glastonbury 2022

  • Phoebe Bridgers at Glastonbury 2022

  • Billie Eilish at Glastonbury 2022

  • Arlo Parks at Glastonbury 2022

  • Wet Leg at Glastonbury 2022

  • Sam Fender at Glastonbury 2022

  • Blossoms at Glastonbury 2022

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Harry Styles: One Night Only in New York

  • Conversations with Friends

    ★★★

  • Senior Year

    ★★

  • Along for the Ride

    ★★

  • Crush

    ★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★★½

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Tall Girl 2

    ½

  • Inventing Anna

    ★★★

  • This Is Going to Hurt

    ★★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Death to 2021

    ★★

  • Elite Short Stories: Patrick

  • Elite Short Stories: Samuel Omar

  • Elite Short Stories: Phillipe Caye Felipe

    ★½

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • The 5 Seconds of Summer Show

    ★★★★★

  • Single All the Way

    ★½

  • Jonas Brothers Family Roast

  • Rebellion

    ★★★★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • Dopesick

    ★★★★½

  • Justin Bieber: Our World

    ★★★★½

  • Britney vs. Spears

    ★★★

  • The Humans

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

    ★★★★½

  • Belfast

    ★★

  • Turning Point: 9/11 and the War on Terror

    ★★★★

  • He's All That

  • Free Guy

    ★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • When Facing the Things We Turn Away From

    ★★★★★