• The Lost City

  • The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Moonfall

    ★★★

  • The House

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★½

  • The King's Man

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Rumble

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Back to the Outback

    ★★★

  • Trolls Holiday in Harmony

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★½

  • One Shot

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Godzilla vs. Hedorah

    ★★★★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • Eternals

    ★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • The Addams Family 2

  • Under Wraps

    ★★★½

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Copshop

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Cinderella

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • The Protégé

    ★★½

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★★½

  • Beckett

    ★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • Vivo

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Annette

    ★★★½

  • Till Death

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • The Tomorrow War

  • The Deep House

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★½

  • Infinite

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • F9

    ★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½