hot girl ri has logged 193 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Game

The Game

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Game

The Game

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Titane

Titane

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Matrix Resurrections

The Matrix Resurrections

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Resident Evil: Welcome to Raccoon City

Resident Evil: Welcome to Raccoon City

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Two

Two

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Whole Truth

The Whole Truth

2021
×
Read the review Edit this entry  
25
Spencer

Spencer

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Love Hard

Love Hard

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
tick, tick...BOOM!

tick, tick...BOOM!

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Red Notice

Red Notice

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
The Other Boleyn Girl

The Other Boleyn Girl

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Maurice

Maurice

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Romeo & Juliet

Romeo & Juliet

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
All Too Well: The Short Film

All Too Well: The Short Film

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Come and See

Come and See

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Beautiful Boy

Beautiful Boy

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Prisoners

Prisoners

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Salò, or the 120 Days of Sodom

Salò, or the 120 Days of Sodom

1975
×
Read the review Edit this entry  
20
Dune

Dune

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Lamb

Lamb

2021
×
Read the review Edit this entry  
19
Dune

Dune

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Story of Adele H.

The Story of Adele H.

1975
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Ma

Ma

2019
×
Read the review Edit this entry  
15
Superbad

Superbad

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Dictator

The Dictator

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Zoolander

Zoolander

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The 40 Year Old Virgin

The 40 Year Old Virgin

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
This Is the End

This Is the End

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
How to Be Single

How to Be Single

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Portrait of a Lady on Fire

Portrait of a Lady on Fire

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
A Room with a View

A Room with a View

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Raw

Raw

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Three Colors: Red

Three Colors: Red

1994
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Three Colors: White

Three Colors: White

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Midnight Mass

Midnight Mass

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Old

Old

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Medium

The Medium

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Dirty Grandpa

Dirty Grandpa

2016
×
★½
Read the review Edit this entry