RSS feed for Ricardo
  • Buñuel in the Labyrinth of the Turtles

    ★★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • Girl, Interrupted

    ★★½

  • I Know What You Did Last Summer

    ★★★½

  • Jawbreaker

    ★★★

  • Never Been Kissed

    ★★★

  • Boyz n the Hood

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • Love, Antosha

    ★★★★

  • Point Break

    ★★★

  • Fast & Furious 6

    ★★½

  • Once Upon a Time in Hollywood

    ★★★★★

  • Sleepaway Camp

    ★★★½

  • The Art of Self-Defense

    ★★★★

  • Rocketman

    ★★★★

  • Yesterday

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½