Sort by
  • The Grand Tour: Sand Job

    ★★★½

  • Arthur's Whisky

    ½

  • Family Switch

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★★

  • Trolls Band Together

    ★½

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★½

  • Spy Kids: Armageddon

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★

  • The Pigeon Tunnel

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • May December

    ★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Ghosted

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★½

  • She Came to Me

    ★★★★

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Spirited

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★½

  • Fall

    ★½

  • Luck

    ★★★½

  • Nope

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Pamfir

    ★★★½

  • Senior Year

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Finch

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Electrical Life of Louis Wain

    ★★★½

  • Queenpins

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Old

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Skater Girl

    ★★★½