Bryan has logged 30 entries for films during March 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Train to Busan

Train to Busan

2016
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
31
Mission: Impossible - Rogue Nation

Mission: Impossible - Rogue Nation

2015
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
30
Pretty in Pink

Pretty in Pink

1986
×
★★★★
Edit this entry  
28
Power Rangers

Power Rangers

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Muck

Muck

2015
×
Edit this entry  
26
Escape from New York

Escape from New York

1981
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Purge: Election Year

The Purge: Election Year

2016
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
25
True Romance

True Romance

1993
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
23
Godzilla

Godzilla

2014
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
22
xXx: Return of Xander Cage

xXx: Return of Xander Cage

2017
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
21
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Kingsman: The Secret Service

Kingsman: The Secret Service

2014
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
18
Crank: High Voltage

Crank: High Voltage

2009
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
18
Crank

Crank

2006
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
17
Jack Reacher: Never Go Back

Jack Reacher: Never Go Back

2016
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
16
Shoot 'Em Up

Shoot 'Em Up

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Godzilla

Godzilla

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Payback

Payback

1999
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
10
Mad Max: Fury Road

Mad Max: Fury Road

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Thing

The Thing

1982
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Clueless

Clueless

1995
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
05
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Logan

Logan

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Wolverine

The Wolverine

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Mad Max 2

Mad Max 2

1981
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
03
Death Race 2050

Death Race 2050

2017
×
★★
Edit this entry  
03
Gremlins

Gremlins

1984
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
02
Big Trouble in Little China

Big Trouble in Little China

1986
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
01
The Third Man

The Third Man

1949
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry