Sort by

Bryan has logged 39 entries for films during November 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Showdown in Little Tokyo

Showdown in Little Tokyo

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Xtreme

Xtreme

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Game of Death II

Game of Death II

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Black Belt Jones

Black Belt Jones

1974
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Game of Death

Game of Death

1978
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Enter the Dragon

Enter the Dragon

1973
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Way of the Dragon

The Way of the Dragon

1972
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Fist of Fury

Fist of Fury

1972
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Encanto

Encanto

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Big Boss

The Big Boss

1971
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Tombstone

Tombstone

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Frankenhooker

Frankenhooker

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Resident Evil: Welcome to Raccoon City

Resident Evil: Welcome to Raccoon City

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Quick and the Dead

The Quick and the Dead

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!

The Naked Gun: From the Files of Police Squad!

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Weird Science

Weird Science

1985
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
King Richard

King Richard

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
House of Gucci

House of Gucci

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Ghostbusters: Afterlife

Ghostbusters: Afterlife

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Ghostbusters

Ghostbusters

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Blob

The Blob

1958
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Ghostbusters II

Ghostbusters II

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Home Sweet Home Alone

Home Sweet Home Alone

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Moonstruck

Moonstruck

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
All Too Well: The Short Film

All Too Well: The Short Film

2021
×
Read the review Edit this entry  
11
Rocky IV

Rocky IV

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Clifford the Big Red Dog

Clifford the Big Red Dog

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Spencer

Spencer

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Belfast

Belfast

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
One Shot

One Shot

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Finch

Finch

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Red Notice

Red Notice

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Paranormal Activity: Next of Kin

Paranormal Activity: Next of Kin

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Love Hard

Love Hard

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Eternals

Eternals

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
The Harder They Fall

The Harder They Fall

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Lamb

Lamb

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Titane

Titane

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry