Eric has logged 11 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Anima

Anima

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion

Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Twin Peaks: The Return

Twin Peaks: The Return

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
From Up on Poppy Hill

From Up on Poppy Hill

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Twin Peaks: The Return

Twin Peaks: The Return

2017
×
Read the review Edit this entry  
16
Twin Peaks: Fire Walk with Me

Twin Peaks: Fire Walk with Me

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Big Little Lies

Big Little Lies

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Mulholland Drive

Mulholland Drive

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Always Be My Maybe

Always Be My Maybe

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry