Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Missing 411: The U.F.O. Connection

    ★★★

  • M3GAN

    ★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • The Munsters

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Deadstream

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★

  • The Addams Family 2

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • Dashcam

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★½

  • Old

    ★★★★

  • Horror in the High Desert

    ★★★

  • Howard’s Mill

    ★★★★

  • The Fear Footage 3AM

    ★★★★★

  • What Happens Next Will Scare You

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • Host

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★★

  • The Fear Footage 2: Curse of the Tape

    ★★★★★

  • The Nothing

    ★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★★

  • Jasper Mall

    ★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • In the Tall Grass

    ★★★★

  • Wrinkles the Clown

    ★★½

  • Hell House LLC III: Lake of Fire

    ★★½

  • It Chapter Two

    ★★★★½

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • Child's Play

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Pet Sematary

    ★★½

  • Us

    ★½

  • 1st Summoning

    ★★★½

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

    ★★★★½

  • Fyre

    ★★★★½

  • Fyre Fraud

    ★★★½

  • Glass

    ★★½

  • Leprechaun Returns

    ★★★

  • Bird Box

    ★★★★½

  • Bob Lazar: Area 51 and Flying Saucers

    ★★★½

  • 3:15 am

    ★½

  • Adam Sandler: 100% Fresh

    ★★★½

  • Antrum

    ★★

  • Hell House LLC II: The Abaddon Hotel

    ★★★

  • Halloween

    ★★★★

  • The Nun

    ★★★½

  • Butterfly Kisses

    ★★★★

  • The Meg

    ★★½

  • The Fear Footage

    ★★★★★

  • The First Purge

    ★★★★

  • Gags the Clown

    ★★½

  • Truth or Dare

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • The Strangers: Prey at Night

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Searching

    ★★★★

  • Katt Williams: Great America

    ★★★★

  • Daddy's Home 2

    ★★★

  • One Cut of the Dead

    ★★★½

  • 10/31

    ★★★★½

  • Jigsaw

    ★★★½

  • At the Drive-In

    ★★★★