• Nope

    ★★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Father of the Bride

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Crush

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • X

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Gorillaz: Song Machine Live From Kong

    ★★★★

  • Single All the Way

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • House of Gucci

    ★½

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★★★

  • Love Hard

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Oasis - Knebworth 1996

    ★★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

  • Red Rocket

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • The Velvet Underground

    ★★★★★

  • Val

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Brian Wilson: Long Promised Road

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★

  • Carmen Christopher: Street Special

    ★★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • The 8th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

    ★★★★★

  • Donny's Bar Mitzvah

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Moxie

    ★★★½

  • The Scary of Sixty-First

    ½

  • Bad Luck Banging or Loony Porn

    ★★★★★

  • The Beta Test

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★½

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

  • The Christmas Chronicles: Part Two

  • Mank

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★★