Sort by
  • Halloween Ends

  • Nope

  • Thor: Love and Thunder

  • Crimes of the Future

  • Men

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

  • Bodies Bodies Bodies

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

  • Kimi

  • Watcher

  • Scream

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★½

  • All Too Well: The Short Film

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Black Phone

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★★

  • The Voyeurs

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • Benedetta

    ★★★★½

  • After Yang

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Zack Snyder's Justice League

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★½

  • Cherry

    ★★★★★

  • CODA

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

  • Censor

  • Wonder Woman 1984

  • The Call

  • Mank

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • Come True

    ★★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★★

  • PVT Chat

    ★★★

  • Black Is King

  • The Old Guard

    ★★★

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight

    ★★

  • 365 Days

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Possessor

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • The Night House

    ★★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★★

  • Charlie's Angels

    ★½

  • Dark Waters

    ★★★½

  • Frozen II

  • Watchmen

    ★★★★★