Sort by
  • Cocaine Bear

    ★★★

  • You People

    ★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Devotion

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★½

  • Blonde

    ½

  • Pinocchio

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★

  • Beast

    ★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Mickey: The Story of a Mouse

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Inventing Anna

    ★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★½

  • Wolf

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • CarousHELL The 2nd

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ½

  • Karen

    ½

  • Belfast

    ½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • The Loud House Movie

  • Free Guy

    ½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Old

    ★★½

  • Lamb

    ★★

  • Pig

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • America: The Motion Picture

    ★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Luca

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★

  • Dynasty Warriors

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Vanquish

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • Introduction

    ★★★

  • Cherry

    ★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Tom & Jerry

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★★½