RSS feed for gigi the christmas snake
  • Onward

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Cats

    ★★

  • Frozen II

    ★★★

  • Bad Education

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • Bird Box

    ★★★

  • Venom

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★

  • Deadpool 2

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Ready Player One

    ★★

  • A Quiet Place

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • The Lego Ninjago Movie

    ★★★

  • It

    ★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Logan

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★

  • Moana

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Suicide Squad

  • Finding Dory

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★★

  • Zootopia

    ★★★★★

  • Deadpool

    ★★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • The Martian

    ★★★

  • Ant-Man

    ★★★

  • Inside Out

    ★★★★★

  • Jurassic World

    ★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★★

  • Ex Machina

    ★★★★½

  • Interstellar

    ★★

  • Big Hero 6

    ★★★★

  • John Wick

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★★

  • X-Men: Days of Future Past

    ★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★

  • The Lego Movie

    ★★★★★

  • Frozen

    ★★★★

  • Thor: The Dark World

    ★★★

  • Gravity

    ★★★

  • Iron Man 3

    ★★

  • The Avengers

    ★★★★★

  • The Hunger Games

    ★★★★★