Sort by

Rindou has logged 23 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
As the Gods Will

As the Gods Will

2014
×
★★★★
Edit this entry  
29
American Pie Presents: The Book of Love

American Pie Presents: The Book of Love

2009
×
★★½
Edit this entry  
29
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
28
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
28
Surf Nazis Must Die

Surf Nazis Must Die

1987
×
★★★½
Edit this entry  
27
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
26
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
25
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
25
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★
Edit this entry  
24
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
23
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
22
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
21
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
20
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
18
Reflect On That Boys

Reflect On That Boys

1989
×
Edit this entry  
17
Trainspotting

Trainspotting

1996
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Mommy

Mommy

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
17
Stand by Me

Stand by Me

1986
×
★★★★
Edit this entry  
11
Thirteen

Thirteen

2003
×
★★★★
Edit this entry  
08
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★½
Edit this entry  
07
Lolita Vibrator Torture

Lolita Vibrator Torture

1987
×
★★★½
Edit this entry  
03
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★½
Edit this entry