Sort by
  • Japanese Girls Never Die

    ★★★★

  • Executive Koala

    ★★★★½

  • The Investigation Must Go On

    ★★★½

  • Girl's Blood

    ★★★★½

  • Humanity and Paper Balloons

    ★★★★

  • Gushing Prayer: A 15-Year-Old Prostitute

    ★★★★

  • Alila

    ★★★½

  • Big Tits Zombie

    ★★★½

  • To Wong Foo, Thanks for Everything! Julie Newmar

    ★★★★

  • Kids Return

    ★★★★

  • Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

    ★★★½

  • Noroi: The Curse

    ★★★★★

  • The Limit of Sleeping Beauty

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Tokyo Trash Baby

    ★★★★

  • House of Hummingbird

    ★★★★½

  • Sayaka: The Cute & Careless Girl

    ★★

  • Orozco the Embalmer

    ★★★★