RSS feed for JulieG

JulieG has rated 48 films ★★★★★ .

  • Sorry We Missed You

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Interview with the Vampire

    ★★★★★

  • Dunkirk

    ★★★★★

  • Paterson

    ★★★★★

  • Silence

    ★★★★★

  • Moonlight

    ★★★★★

  • Nightcrawler

    ★★★★★

  • Terminator 2: Judgment Day

    ★★★★★

  • Drive

    ★★★★★

  • Aliens

    ★★★★★

  • Moon

    ★★★★★

  • Alien

    ★★★★★

  • Children of Men

    ★★★★★

  • Brokeback Mountain

    ★★★★★

  • The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford

    ★★★★★

  • American Psycho

    ★★★★★

  • 300

    ★★★★★