Sort by
  • BEEF

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Stromboli

    ★★

  • Racionais MC's: From the Streets of São Paulo

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Rosaline

    ★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Entergalactic

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Substitute

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Executive Order

    ★★★★

  • Metal Lords

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Alien Nights

    ★★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • You Won't Be Alone

    ★★★★★

  • Speak No Evil

    ★★★

  • Mars One

    ★★★★

  • Resurrection

    ★★★★

  • Fire of Love

    ★★★★★

  • Goodbye Jerome!

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • The House

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Angèle

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Birds of Paradise

    ★★★½

  • The Humans

    ★★★★