ciara has logged 17 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
My Own Private Idaho

My Own Private Idaho

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
John Wick

John Wick

2014
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
Good Time

Good Time

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
A Nightmare on Elm Street

A Nightmare on Elm Street

1984
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Signs

Signs

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
John Wick

John Wick

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Point Break

Point Break

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
My Own Private Idaho

My Own Private Idaho

1991
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
08
Hot Fuzz

Hot Fuzz

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Nightcrawler

Nightcrawler

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry