• Senior Year

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • The Bubble

    ★½

  • Windfall

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Ali Wong: Don Wong

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • Jimmy Carr: His Dark Material

  • The King's Man

    ★★★½

  • Russell Howard: Lubricant

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★½

  • Jonas Brothers Family Roast

  • Sing 2

    ★★★

  • Home Sweet Home Alone

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★

  • Red Notice

    ★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight 2

    ★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Copshop

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Old Henry

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Phil Wang: Philly Philly Wang Wang

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★½

  • Loki

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • F9

    ★★★