• Last Christmas

    ★½

  • Run

    ★★★★½

  • Holidate

    ★★★

  • Wonder

    ★★★½

  • The Founder

    ★★★★½

  • Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

    ★★★★

  • Snatch

    ★★★

  • The Night Before

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★½

  • Megan Is Missing

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

    ★★

  • The Hunt

    ★★★½

  • The Nightmare Before Christmas

    ★★½

  • Mr. Stink

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★

  • Rosemary's Baby

    ★★★★½