• The Adam Project

    ★★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Mother/Android

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Red Notice

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Eternals

  • Britney vs. Spears

    ★★★★★

  • Cinderella

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Sophie: A Murder in West Cork

    ★★★★★

  • In the Heights

    ★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • F9

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★★★

  • The Woman in the Window

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Murder Among the Mormons

    ★★★★★

  • Boss Level

    ★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★★

  • Death to 2020

    ★★★★★

  • The Ripper

    ★★★★★

  • Holidate

    ★★★★★

  • Once Upon a Snowman

    ★★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Enola Holmes

  • Michael McIntyre: Showman

    ★★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • The One and Only Ivan

    ★★★★★

  • Project Power

    ★★★★★

  • Greenland

    ★★★★★

  • The Old Guard

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Extraction

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • Pretending I'm a Superman: The Tony Hawk Video Game Story

    ★★★★★

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

    ★★★★★

  • Onward

    ★★★

  • Back To The Future - The Musical

    ★★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★★★★

  • Noelle

    ★★★★★

  • Forky Asks a Question: What Is Money?

  • 21 Bridges

    ★★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Jexi

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★★

  • Fractured

  • Hello, Privilege. It's Me, Chelsea

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Hustlers

    ★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Angel Has Fallen

    ★★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★★

  • The Lion King

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★★

  • Men in Black: International

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★