Sort by

Robb has logged 15 entries for films during April 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
On the Basis of Sex

On the Basis of Sex

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Lord of the Rings: The Return of the King

The Lord of the Rings: The Return of the King

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Lord of the Rings: The Two Towers

The Lord of the Rings: The Two Towers

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★★★★★
Edit this entry  
20
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
19
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
18
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
17
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
16
Christopher Robin

Christopher Robin

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
14
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
11
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Maggie Simpson in Playdate With Destiny

Maggie Simpson in Playdate With Destiny

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Mary Poppins Returns

Mary Poppins Returns

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry