Sort by

Robb has logged 23 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Kindergarten Cop

Kindergarten Cop

1990
×
★★★★★
Edit this entry  
29
John Wick

John Wick

2014
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
29
Last Action Hero

Last Action Hero

1993
×
★★★★★
Edit this entry  
28
The Italian Job

The Italian Job

2003
×
★★★★★
Edit this entry  
27
Rat Race

Rat Race

2001
×
★★★★★
Edit this entry  
26
2 Fast 2 Furious

2 Fast 2 Furious

2003
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
The Fast and the Furious

The Fast and the Furious

2001
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
22
The Fate of the Furious

The Fate of the Furious

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
22
Furious 7

Furious 7

2015
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
Fast & Furious 6

Fast & Furious 6

2013
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
Fast Five

Fast Five

2011
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
20
A Good Day to Die Hard

A Good Day to Die Hard

2013
×
Read the review Edit this entry  
20
Live Free or Die Hard

Live Free or Die Hard

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Die Hard: With a Vengeance

Die Hard: With a Vengeance

1995
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Die Hard 2

Die Hard 2

1990
×
★★★★★
Edit this entry  
15
Bad Boys for Life

Bad Boys for Life

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
14
Bad Boys II

Bad Boys II

2003
×
★★★★★
Edit this entry  
14
Bad Boys

Bad Boys

1995
×
★★★★★
Edit this entry  
09
El Camino: A Breaking Bad Movie

El Camino: A Breaking Bad Movie

2019
×
★★★
Edit this entry  
08
Murder Among the Mormons

Murder Among the Mormons

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
06
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
05
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry