Sort by

Robb has logged 11 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Indiana Jones and the Temple of Doom

Indiana Jones and the Temple of Doom

1984
×
★★★★★
Edit this entry  
30
Raiders of the Lost Ark

Raiders of the Lost Ark

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Cruella

Cruella

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
20
Love and Monsters

Love and Monsters

2020
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
14
Kingsman: The Golden Circle

Kingsman: The Golden Circle

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
14
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
13
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

2015
×
★★★★★
Edit this entry  
13
Kingsman: The Secret Service

Kingsman: The Secret Service

2014
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
12
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
09
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
01
Elysium

Elysium

2013
×
★★★★★
Edit this entry