• In The Heights

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • The Woman in the Window

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Jumper

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★★

  • The Equalizer

    ★★★

  • Long Shot

    ★★★

  • Allegiant

    ★★★

  • Insurgent

    ★★★★★

  • Divergent

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★★

  • Mulan

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • Fyre

    ★★★★★

  • Robin Hood

    ★★★