• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★★

  • Seventeen: Power of Love

  • Turning Red

    ★★★★

  • Book of Love

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • LuLaRich

  • Dune

    ★★★★½

  • Cinderella

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Everybody's Talking About Jamie

    ★★★½

  • Miraculous World: Shanghai – The Legend of Ladydragon

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Miraculous World: New York, United HeroeZ

  • Hamilton

    ★★★★

  • Onward

    ★★★½

  • The Photograph

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★★

  • Dolittle

    ★★★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★½

  • Cats

    ★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • Spies in Disguise

    ★★★½

  • The Knight Before Christmas

    ★★½

  • Noelle

    ★★★

  • Frozen II

    ★★★½

  • Klaus

    ★★★★½

  • A Merry Christmas Match

    ★★★

  • Dancing with the Birds

    ★★★★

  • The Addams Family

    ★★★½

  • Birders

    ★★★★

  • Tall Girl

    ★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Just Mercy

    ★★★★½

  • Hustlers

    ★★★★½

  • Falling Inn Love

    ★★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★

  • The Perfect Date

  • Shazam!

    ★★★★½

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Isn't It Romantic

    ★★★★

  • What Men Want

    ★★★½

  • Premature

    ★★★

  • Kitbull

    ★★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★★

  • Vice

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★½

  • Swiped

  • Her Smell

    ★★★

  • The Favourite

    ★★★½

  • Little Italy

    ½

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★

  • My Hero Academia: Two Heroes

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Hurricane Bianca: From Russia with Hate

    ★★½

  • Bao

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Coco

    ★★★★

  • Mary and the Witch's Flower

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★½

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½