Sort by
  • Scream VI

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Babylon

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★½

  • Secret Headquarters

    ★★

  • Groot's Pursuit

  • Groot Takes a Bath

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • LEGO Star Wars Summer Vacation

    ★★

  • Magnum Opus

  • Nope

    ★★★★

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Beyond Infinity: Buzz and the Journey to Lightyear

  • Ms. Marvel

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

  • The Adam Project

    ★★

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

    ★★

  • Studio 666

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Home Team

    ★½

  • Fresh

    ★★★★

  • The House

    ★★★★½

  • Scream

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • The Book of Boba Fett

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★