Sort by

rebecca has logged 13 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Miseducation of Cameron Post

The Miseducation of Cameron Post

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Big Little Lies

Big Little Lies

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Wild Rose

Wild Rose

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Pan's Labyrinth

Pan's Labyrinth

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Feels

The Feels

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Izzy Gets the F*ck Across Town

Izzy Gets the F*ck Across Town

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Little Women

Little Women

2017
×
Read the review Edit this entry  
06
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Last Black Man in San Francisco

The Last Black Man in San Francisco

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry