Sort by
  • The Figo Affair: The Transfer That Changed Football

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★½

  • Ice Age: Scrat Tales

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Dropout

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★

  • Olaf Presents

    ★★★

  • Ciao Alberto

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★

  • Chess Story

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Schumacher

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★

  • Nona

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • Shiny_Flakes: The Teenage Drug Lord

    ★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★½

  • Kaiserschmarrndrama

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Far from the Tree

    ★★★½

  • Loki

    ★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • Baggio: The Divine Ponytail

    ★½

  • Cruella

    ★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★

  • Indiana Jones: The Search for the Lost Golden Age

    ★★★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★★

  • 22 vs. Earth

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Chadwick Boseman: Portrait of an Artist

    ★★

  • Black Eagles

    ★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Seaspiracy

    ★★★★½

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★

  • Pelé

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★½

  • WandaVision

    ★★★

  • The Dig

    ★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★½

  • Tony Parker: The Final Shot

    ★★★

  • Ferdinand von Schirach: Feinde – Das Geständnis

    ★½