RSS feed for radhika
  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • 6 Underground

  • Pati Patni Aur Woh

    ★½

  • Housefull 4

  • War

  • Descendants 3

  • Spider-Man: Far from Home

  • Murder Mystery

  • De De Pyaar De

    ★★★½

  • Student of the Year 2

  • Aladdin

    ★★★½

  • Wine Country

  • Kalank

    ★★★½

  • The Perfect Date

  • Luka Chuppi

  • Gully Boy

    ★★★★

  • Ek Ladki Ko Dekha Toh Aisa Laga

  • Surviving R. Kelly

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Mary Poppins Returns

  • The Princess Switch

  • Ralph Breaks the Internet

  • The Holiday Calendar

  • The Nutcracker and the Four Realms

  • Namaste England

  • Loveyatri

  • Mother's Day

  • Stree

    ★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★★

  • Christopher Robin

  • Dhadak

  • Teefa in Trouble

  • Sanju

  • Race 3

    ★★

  • Set It Up

  • Cameron Esposito: Rape Jokes

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Veere Di Wedding

  • Parmanu: The Story of Pokhran

  • Raazi

  • Bao

  • October

    ★★½

  • Baaghi 2

  • Hichki

    ★★★★½

  • Raid

  • Tomb Raider

    ★★★★

  • Veerey Ki Wedding

  • Sonu Ke Titu Ki Sweety

  • Z-O-M-B-I-E-S

    ★★½

  • When We First Met

  • Pad Man

    ★★★★

  • Black Panther

  • Padmaavat

  • Tiger Zinda Hai

  • Fukrey Returns

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★½

  • A Christmas Prince

  • Shaadi Mein Zaroor Aana

  • Paddington 2

    ★★★★½

  • Ittefaq

    ★★½

  • Coco

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★½

  • Patel Ki Punjabi Shaadi

  • Home Again

  • A Gentleman

    ★★

  • Bareilly Ki Barfi

    ★★★½

  • Jab Harry Met Sejal

    ★½

  • Mubarakan

    ★★★½

  • Descendants 2

  • Guest iin London